- Parafia Klucz

Menu główne:

Góry Świętokrzyskie

Termin: 27 – 30 września 2021 r.

1. dzień (320 km)
Wyjazd w godzinach rannych. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie oraz Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach.  Następnie zwiedzanie ruin zamku w Chęcinach oraz najsłynniejszej polskiej jaskini – Raj.  Obiadokolacja i nocleg w okolicy Kielc.

2. dzień (150 km)
Po śniadaniu zwiedzanie pałacyku H. Sienkiewicza w Oblęgorku. Krótki postój przy Dębie Bartku. Następnie przejazd do Wąchocka, gdzie znajduje się opactwo cysterskie. Po południu nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie-Godowie oraz Sanktuarium na Świętym Krzyżu. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3. dzień (280 km)
Po śniadaniu nawiedzenie kościoła Narodzenia NMP w Wiślicy z unikatową rzeźbą Matki Bożej Uśmiechniętej. Nawiedzenie Sanktuarium Pana Jezusa Konającego w Pacanowie. Po południu zwiedzanie zamku w Baranowie Sandomierskim oraz spacer po Sandomierzu. Powrót na obiadokolację i nocleg.

4. dzień (370 km)
Po śniadaniu nawiedzenie Sanktuarium Bożego Grobu w Miechowie. Przejazd do Igołomii, gdzie w 1845 przyszedł na świat św. Albert Chmielowski (Muzeum św. Alberta) oraz do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Staniątkach (najstarszy polski klasztor benedyktynek). Po południu zwiedzanie Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Późnym wieczorem zakończenie pielgrzymki.

CENA: *dla 32 os. płacących wynosi 880,00 zł; *dla 37 os. płacących wynosi 830,00 zł *dla 42 os. płacących wynosi 790,00 zł
i  obejmuje przejazd komfortowym autokarem, 3 noclegi z obiadokolacjami i  śniadaniami (pokoje 2, 3-os. z węzłem sanitarnym), opiekę pilota oraz  podatek VAT
UWAGA! Na wstępy, lokalnych przewodników oraz napoje do obiadokolacji prosimy przygotować ok. 120 zł