- Parafia Klucz

Menu główne:

Sanktuaria Podlasia 26 - 29 września 2023 r.

1. dzień (650 km)
Wyjazd w godzinach rannych. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej w Szymanowie oraz Niepokalanowa, związanego z działalnością św. Maksymiliana Kolbego. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Augustowa.

2. dzień (150 km)
Po śniadaniu przejazd do wioski staroobrzędowców w Wodziłkach. Następnie zwiedzanie dawnego zespołu klasztornego kamedułów w Wigrach oraz bazyliki Nawiedzenia NMP w Sejnach.
Przejazd na Wzgórze Krzyży w Gibach, upamiętniające ofiary Obławy Augustowskiej, zwanej „Małym Katyniem”. Rejs na trasie Augustów-Studzieniczna. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg.

3. dzień (220 km)
Po śniadaniu nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku oraz zwiedzanie Izby Pamięci bł. ks. Popiełuszki w Suchowoli. Suchowola jest także geograficznym środkiem Europy, co upamiętnia specjalny pomnik-głaz. Przejazd do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce i zwiedzanie Parku Kulturowego w Korycinie, gdzie zrekonstruowano wczesnośredniowieczne grodzisko. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg.

4. dzień (620 km)
Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Zwiedzanie Muzeum Lat Dziecięcych Prymasa Wyszyńskiego w Zuzeli. Późnym wieczorem zakończenie pielgrzymki.

CENA:
*dla 32 os. płacących wynosi 1250,00 zł
*dla 37 os. płacących wynosi 1150,00 zł;
*dla 42 os. płacących wynosi 1090,00 zł
i obejmuje przejazd komfortowym autokarem, 3 noclegi (pokoje 2, 3-os. z węzłem sanitarnym), 3 obiadokolacje, 3 śniadania, opiekę pilota oraz podatek VAT. Cena nie obejmuje ubezpieczenia!
UWAGA!
Na wstępy, lokalne podatki, przewodników oraz napoje do obiadokolacji prosimy przygotować ok. 120 zł